Over de auteur - Ewald Stöteler

verstuur naar een bekende opslaan als PDF
Al op jonge leeftijd kwam Ewald Stöteler in aanraking met homeopathie en was er gelijk door 'gegrepen'. Vanaf die tijd is hij zich op fulltime basis met de homeopathie blijven bezig houden. Voornamelijk door zijn inspanning zijn de vernieuwende elementen over de homeopathie zoals je deze op klassiekehomeopathie.nl tegenkomt.

Primair als een man van de praktijk heeft hij ook al relatief vroeg een begin gemaakt met kennis overdragen door les te geven. Met nu al een kleine 20 jaar ervaring als docent kan hij bogen op een ruime ervaring.

Word klassiek homeopaat

Geïnteresseerd in mensen en gezondheid? Dan is onze 5-jarige homeopathie opleiding op Hbo-niveau aan de Homeopathie Academie Nederland wellicht iets voor jou. Je wordt opgeleid tot een professioneel homeopaat, met alle deskundigheid om succesvol in de praktijk te... Lees verder

Nieuwsbrief

Voeg uw e-mailadres toe aan de mailinglijst en ontvang regelmatig een samenvatting van de laatste updates op Klassieke Homeopathie.nl


 

Homeopathie & de zomer

We naderen weer de zomervakantie! Reizen naar warme oorden, veel zon op onze blote buik, spetteren in zee of wandelen in de bergen, lekker in de tent of heel decadent in een hotel... Kortom vakantie! Voor velen dikke pret, maar... Lees verder

Artikelen over klassieke homeopathie

Om de vele mogelijkheden van de klassieke homeopathie uit te leggen hebben klassiek homeopaten, patiënten en andere geïnteresseerden een groot aantal artikelen geschreven over klassieke homeopathie of gezondheid.

Zoek je een artikel over een bepaald onderwerp, gebruik dan... Lees verder